Şemsiyede Firmamız 1990 yılında çadır ve branda satışıyla başlayan sürekli ve sağlıklı bir gelişimin ardından zengin çadır 1993 yılında şirketleşip Rich Umbrella markasını bünyesine katarak üstün kalite ile başarıya koşmaya devam etmektedir.Ürünlerimizin tamamı kendi imalatımız olup kendi markaları ile gurur duyan firma Nano Polyester kumaş ve nano pamuklu kumaşlara reklam `lı ve logo`lu baskılı şemsiyelerde üretmektedir.

Diğer Yandan; Uzman kadrosu ile çadır, tente, şemsiye, minder, tuval kumaşı, branda ve ham bez sektörüne yenilikler katarak geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır. Siz saygı değer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektöründe yoluna devam etmektedir.

Müşterilerimizle kurduğumuz sürekli iletişim sayesinde onların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yeni ürün tasarımları gerçekleştirilmektedir.

Kamp Çadırları, Piknik Çadırları, İzci Çadırları, Teknolojik Afet İskan Çadırları, Güneşlik Şemsiye, Firmaların Reklam Şemsiyeleri, Güneşlik Tenteler, Açılmalı Ayarlı Tenteler, Kamelya Tenteler, Büyük Tip Otel Şemsiyeleri, Tır Brandaları, Kamyon yük brandaları, Jeep, Kamyonet, kamyon kasa kapatma tenteleri, P.V.C. Branda, Kümes perdeleri, Balık üretim çiftlikleri için havuz brandaları vb. Tente ve Branda İşleri hizmetlerimizden bazılarıdır.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA

Logo Uygulamaları : Firmanızın logo veyahut sloganını diler Şemsiye nin bir bölümüne dilerseniz tüm yüzüne serigrafi veya transfer baskı tekniğinde uygulaya yapmaktayız.

Yerli Üretimler : Yeri Ürünlerde şemsiye nin mekanizması üzerine siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her renkte yerli kumaş ile dilediğiniz baskıyı uygulayarak ürünleri dikip hazırlamaktayız.

İthal Ürünler : İthal şemsiye ürünlerde hazır mamul olduğundan dolayı baskı alanı kısıtlıdır.

Şemsiye nin kanat uçlarına , panel aralarındaki boşluklara tek renk serigrafi baskı veya çok renkli transfer baskı tekniğini uygulamaktayız.

Şemsiye Renk Kartelamızdan istediğiniz renk ve desende ürün seçme imkanı.

KALİTE BELGELERİMİZ

MARKA TESCİL BELGESİ

FAYDALI MODEL BELGESİ

MARKA TESCİL BELGESİ

FAYDALI MODEL BELGESİ

ÜST